Niemcy | Operator wózka widłowego wysokiego składu | 16,00 €

Piotrków Trybunalski
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO! Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi! Sprawdź szczegóły ;)

CO OFERUJEMY?

· Świetną stawkę godzinową 16,00€/h! + dodatki za nocki i weekendy

· Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu

· Zakwaterowanie wysokiej jakości z darmowym Wi-Fi

· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

· Stabilną pracę dwuzmianową (od poniedziałku do soboty)

· Wynagrodzenie zawsze na czas

· Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

· Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu!

· Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę

· Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

· Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

OBOWIĄZKI

· Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych

· Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

· Kompletowanie zamówień ze skanerem

WYMAGANIA

· Uprawnienia na wózki widłowe

· Min. 6 mies. doświadczenia

· Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij APLIKUJ, by przejść do formularza :)

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie