NAUCZYCIEL ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH W ODDZIALE PRZYSPOSOBIENIA WOJSKOWEGO

Marcinkowice
Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 33-393 Marcinkowice 1, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Nauczyciel prowadzi zajęcia z uczniami w ramach zajęć teoretycznych i praktycznych w Oddziale Przygotowania Wojskowego w klasach mundurowych. Zakres obowiązków jest zgodny z art. 6 Karty Nauczyciela. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, wskazane doświadczenie, umiejętności w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych oraz uprawnienia instruktora strzelectwa. Praca w Marcinkowicach w Zespole Szkół wg. planu lekcji w wymiarze 9/18 etatu (Istnieje możliwość ustalenia dni i godzin pracy). Kontakt tel. 184433185 lub e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 9

Liczba godzin w miesiącu: 36

Wynagrodzenie brutto: od 2 454 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali nauczyciele szkół ponadpodstawowych (z wyjątkiem nauczycieli kształcenia zawodowego)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Uprawnienia: Kurs Instruktora Strzelectwa Sportowego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, wskazane doświadczenie, umiejętności w zakresie instruktora strzelectwa

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach

Adres: 33-393 Marcinkowice 1, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe, certyfikaty, legitymacje instruktora, dyplomy, zapytanie o udzielenie informacji o osobie KRK