Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Krakowie

Kraków / Dębniki
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem Publiczne Przedszkole Akademia Jasia i Małgosi w Krakowie zatrudni Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Opis stanowiska:
Praca dla Nauczyciela wychowania przedszkolnego w nowoczesnej
i rozwijającej się placówce

Wymagania:
- uprawnienia pedagogiczne do pracy w przedszkolu (Pedagogika w zakresie/specjalność Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna)
- umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy i prowadzenia niezbędnej dokumentacji,
- wysoka kultura osobista, kreatywność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
- pasja i zaangażowanie do pracy z dziećmi, cierpliwość, duże pokłady empatii, odpowiedzialność,
- atutem będzie doświadczenie w zawodzie, umiejętności plastyczne, techniczne, wokalne,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- kwalifikacje oraz doświadczenie poświadczone odpowiednimi dokumentami,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie ustalane podczas spotkania uzależnione od doświadczenia
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwości rozwoju osobistego i awansu zawodowego
- pracę w młodym i energicznym zespole w placówce spełniającej najwyższe standardy
- elastyczne godziny pracy
- wsparcie specjalistów (psychologa, logopedy, pedagoga)

Zapraszamy do przesyłania CV oraz do kontaktu telefonicznego –
z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania pod nr 796 - pokaż numer telefonu - . Czekamy na Ciebie.