NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Bielsk Podlaski
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 4, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno - wychowawczej i opiekuńczej w oddziale przedszkolnym zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 35

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego i doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Data zakończenia: 21.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane posiadanie niezbędnych kwalifikacji wymaganych na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego (edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna), przygotowanie pedagogiczne, mile widziane uprawnienia do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, komunikatywność.

Pracodawca

Nazwa: KATOLICKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "Karmelki" w Bielsku Podlaskim

Adres: Żwirki i Wigury 4, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv