NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA

Brzeg Dolny
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zwycięstwa 1, 56-120 Brzeg Dolny, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: praca z dzieckiem z niepełnosprawnością sprzężoną

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podano zgodnie z kartą nauczyciela od najniższej stawki stażysty

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne, pedagogika specjalna (oligofrenopedagogika +autyzm)

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Samorządowe Nr 1

Adres: Zwycięstwa 1, 56-120 Brzeg Dolny, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv