NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

Żerniki Wrocławskie
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kolejowa 7A, 55-010 Żerniki Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie kształcenia w klasie w szkole podstawowej, dbanie, aby uczniowie nabyli wiedzę i umiejętności w zakresie podstaw programowych. Uczenie, wychowywanie i wspomaganie rozwoju znajdujących się pod jego opieką uczniów. Organizacja i opieka procesu kształcenia uczniów. Nauczyciel zatrudniony będzie w pełnym wymiarze czasu pracy 20/20 do dziecka z afazją i do dziecka z Asperegerem. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 311 33 99, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali asystenci nauczycieli

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe licencjackie lub magisterskie, pełne kwalifikacje kierunkowe, staż pracy: bez znaczenia, pełne kwalifikacje do nauczania w szkole podstawowej (zgodnie z rozporządzeniem MEN)

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa w Żernikach Wrocławskich

Adres: Kolejowa 7A, 55-010 Żerniki Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -