NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Łempice
Oferta opublikowana27.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 18-230 Łempice 13A, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela psychologa w zakresie pracy z uczniami klas I-VIII, w tym z uczniami z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dziećmi z oddziałów przedszkolnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.15

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 6

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto od 4908zł zgodnie z Kartą Nauczyciela i Rozp. MEN uwzględniając poziom wykształcenia i stopień awansu zawodowego Wymiar czasu pracy 6/22 etatu Pracy jeden dzień w tygodniu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętności umiejętność pracy z uczniem z trudnościami, w tym z uczniem z autyzmem Uprawnienia - przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa w Łempicach

Adres: 18-230 Łempice 13A, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV