Oferta opublikowana10.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 88-420 Lubcz 8A, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: ocena i diagnoza dzieci z problemami behawioralnymi emocjonalnymi, udzielanie porad rodzicom i dzieciom.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.4

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 16

Wynagrodzenie brutto: od 3 690 PLN

Opis wynagrodzenia: praca w godz. od 7-13 wymiar czasu pracy 2/25

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.01.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel psycholog

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich

Adres: 88-420 Lubcz 8A, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie