NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Nowogrodziec
Oferta opublikowana13.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kolejowa 46, 59-730 Nowogrodziec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1. Udzielanie pomocy psychologicznej dzieciom. 2. Diagnozowanie sytuacji wychowawczej w przedszkolu. 3. Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej. 4. Wspieranie rodziców. 5. Minimalizowanie zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania. 6. Rozpoznawanie i analizowanie przyczyn niepowodzeń edukacyjnych. 7. Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów. 8. Wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w udzielaniu pomocy psychologiczno - pedagogicznej. 9. Mediacje. Praca w wymiarze 12/22 etatu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 013 do 2 481,81 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom lub spełnienie warunków określonych w art.63 ust.1 ustawy z 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów oraz posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

Adres: Kolejowa 46, 59-730 Nowogrodziec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub drogą e-mail. tel. 75-7316335, e-mail Aplikuj