NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH ZAWODOWYCH

Wołów
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościuszki 27, 56-100 Wołów, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wg. stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: informatyka

Pracodawca

Nazwa: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie

Adres: Kościuszki 27, 56-100 Wołów, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: bezpośrednio do pracodawcy