Praca NAUCZYCIEL J. ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
2500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 21, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca z dziećmi na różnych poziomach wiekowych, kreatywne zajęcia językowe, praca na pomocach Montessori,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.25

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Obsługa komputera z obsługą internetu, doświadczenie w pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność kreatywnego podejścia do dzieci i nauki języka obcego, praca z grupą różnorodną wiekowo

Pracodawca

Nazwa: EDUKAMPUS SP.ZO.O.

Adres: Wojska Polskiego 21, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

NAUCZYCIEL J. ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU
Pszczyna
Edukampus Sp. z o.o.