Oferta opublikowana14.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tymiankowa 1/5u-6u, 55-080 Krzeptów, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wychowanie przedszkolne dzieci niepełnosprawnych w wieku 3-7 lat. Praca w godz.: 9:00-14:00, 2 x w tygodniu: 9:00-16:00. Oferta dostępna w sali C, A. Kontakt kandydatów z pracodawcą - tel.: 513 176 069, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 550 do 4 550 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.02.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel przedszkola

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe - pedagogika specjalna lub psychologia lub pokrewne, staż pracy: brak wymagań

Pracodawca

Nazwa: "DOLNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE WSPARCIA DLA RODZIN DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH IMAGO"

Adres: Kolejowa 1, 55-080 Sadowice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -