Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Legnicka 31, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Mycie ozdób szklanych: zmywanie warstwy lakieru z wadliwej produkcji, liczenie wykonanych sztuk, kontrola przyjętej i wykonanej produkcji, praca stojąca

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy

System wynagrodzenia: Akordowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dokładność, sprawność fizyczna, dobry wzrok

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "VITBIS" Sp. z o.o.

Adres: Legnicka 31, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dokładność, sprawność fizyczna, dobry wzrok, umiejętność pracy pod presją czasu