MONTER URZĄDZEŃ I INSTALACJI

Bogatynia
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Konrada 8, 59-916 Bogatynia, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Montaż i remont urządzeń i instalacji na terenie PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów lub Oddział Kopalnia Turów, wykonywanie prac na warsztacie; trzy zmiany 06.00- 14.00, 14.00- 22.00, 22.00- 06.00; I umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony; wysokość wynagrodzenia brutto od 4800zł do 6800 zł - wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych uprawnień i doświadczenia zawodowego; wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie na spotkaniu rekrutacyjnym; pracodawca oferuje możliwość zwiększenia kwalifikacji zawodowych (finansowanie kosztów kursów zawodowych) zapewniony pakiet socjalny, szkolenia, pracowniczy program emerytalny; zapewniony dowóz do pracy (współfinansowanie);

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 6 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Data zakończenia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechaniczny

Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia, Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe - mechaniczne, mile widziane uprawnienia świadectwo kwalifikacji E2 ,podstawowe spawalnicze, uprawnienia UDT (wózki jezdniowe, suwnice), umiejętność pracy w zespole , mile widziane doświadczenie w pracach monterskich, wulkanizacyjnych; brak ograniczeń zdrowotnych, w przypadku cudzoziemca - komunikatywna znajomość języka polskiego;

Pracodawca

Nazwa: ELTUR-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ BOGATYNIA

Adres: Konrada 8, 59-916 Bogatynia, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV;