MONTER OGRODZEŃ

Andrychów
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego, 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Montaż gotowych ogrodzeń, balustrad, bram, przęseł i furtek, montaż automatyki bramowej. Praca w terenie u klienta na terenie Małopolski i Śląska, a także praca w zakładzie. Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, praca na pełny etat, jednozmianowa w godzinach 7-15. Możliwość pracy w nadgodzinach. Wynagrodzenie 23,00 zł nett/godzina + premia uznaniowa. Kontakt z pracodawcą osobisty 34-120 Targanice, ul. Dobra 16, telefoniczny 502 209 328, e-mailowy Aplikuj .

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27 PLN

Opis wynagrodzenia: ok. 23 zł netto na godzinę plus premia uznaniowa

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 05.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Monter bram

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądne

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: P.H.U."STAL-BRAM" Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna

Adres: Dobra 16 A, 34-120 Targanice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie, CV