Oferta opublikowana17.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Oferujemy :
•Stabilną pracę
•Korzystne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Możliwość rozwoju zawodowego
Zakres obowiązków :
•montaż mebli na indywidualne zamówienie : trwałe zabudowy wnętrz, kuchnie, garderoby, drzwi i inne;
•rozładunek wyrobów do montażu;
•utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
•wyjazdy służbowe, uzależnione od realizacji konkretnego zlecenia;
Wymagania:
•min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
•doświadczenie zawodowe w branży meblarskiej
•pożądane wykształcenie związane ze specyfiką wykonywanej pracy
•zdolności manualne, zainteresowanie techniką, mechaniką, stolarką
•znajomość rysunku technicznego
•kultura osobista, uczciwość i odpowiedzialność za powierzone zadania
•samodzielność
•mobilność i dyspozycyjność
•prawo jazdy kategorii B