MONTER LINII WYSOKIEGO NAPIĘCIA

Jabbeke
Oferta opublikowana22.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lettenburgstraat 4, 8490 Jabbeke, Belgia

Zakres obowiązków: Prace na liniach napowietrznych zarówno wysokiego jak i niskiego napięcia, - Rozprowadzenie kabli, oświetlenie publiczne i inne (oświetlenie nastrojowe, oświetlenie boisk piłkarskich, parkingów itp.) - demontaż kabli elektrycznych - odłączanie sieci elektrycznej - mocowanie i regulacja kabla i jego akcesoriów w zależności od temperatury, odległości między słupkami itp. - montaż słupów lub masztów elektrycznych - instalacja obwodów elektrycznych i sprzętu - przeprowadzanie testów eksploatacyjnych - nawiązywanie połączenia sieciowego - zabezpieczenie miejsca pracy i jego otoczenia (oznakowanie itp.) - określenie niezbędnych napraw w instalacji elektrycznej lub sprzęcie i lokalizowanie uszkodzonych części - określanie warunków i sposobów dokonywania interwencji w instalacjach elektrycznych lub sprzęcie - diagnozowanie awarii pochodzenia elektrycznego - sprawdzanie izolacji elektrycznej pod kątem weryfikacji źródła upływów prądu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 39

Wynagrodzenie brutto: od 16,9 EUR

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Elektromonter napowietrznych linii wysokich i najwyższych napięć (wymagany staż - lata: 2)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: znajomość j. francuskiego LUB angielskiego LUB niderlandzkiego na poziomie dobrym uprawnienia do pracy przy instalacjach elektrycznych (w tym niskiego napięcia) prawo jazdy kat. B brak lęku wysokości tolerancja na zmienną pogodę (deszcz, śnieg, mgła, zimno, słońce itp.) - praca na świeżym powietrzu, w każdych warunkach pogodowych, samodzielność, prawność fizyczna do prac ziemnych (kopania), dbałość o sprzęt i materiały.

Pracodawca

Nazwa: Verstraete

Adres: pracodawca: Aplikuj doradca EURES: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: francuski, angielski

Wymagane dokumenty: CV w j. angielskim LUB francuskim z dopiskiem "MONTEUR DE LIGNE"