MISTRZ DS. KOTŁOWNI LOKALNYCH

Jelenia Góra
Oferta opublikowana09.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wincentego Pola 21, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1. nadzór nad eksploatacją gazowych kotłowni lokalnych w Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie 2. prowadzenie dokumentacji technicznej, zapisy ruchowe i czynności kontrolne powierzonych maszyn i urządzeń 3. współpraca z organami Urzędu Dozoru Technicznego, służbami kominiarskimi i dostawcami gazu 4. współpraca z Działem Remontowym i Sekcją Elektryczną 5. kontrola i organizacja pracy podległych pracowników, rozliczanie czasu pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: doświadczenie zawodowe - mile widziane, podstawowy pakiet MS Office, prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : podstawowa znajomość procesów remontowych maszyn i urządzeń [Umiejętność 1] : wskazane posiadanie uprawnień energetycznych E lub E i D dla grup II, III [Inne] : wymagana dyspozycyjność, wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, wskazane doświadczenie w zakresie energetycznym, podstawowa znajomość procesów remontowych maszyn i urządzeń, znajomość przepisów BHP proponowane wynagrodzenie do negocjacji 6000 - 7000

Pracodawca

Nazwa: ECO JELENIA GÓRA SPÓŁKA Z O.O.

Adres: Karola Miarki 46, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.