Praca MENEDŻER - TRENER PERSONALNY

Dodano: 21.11.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kwiatkowskiego 24, 55-011 Siechnice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zarządzanie obiektem sportowym, prowadzenie treningów, prowadzenie działań marketingowych, prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń wynajmu siłowni, dbanie o porządek i stan techniczny urządzeń, współpraca z firmą sprzątającą w zakresie porządku oraz czystości na terenie siłowni. Około 20 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-8:00. Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 do 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz., około 20 godzin pracy miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Data zakończenia: 30.11.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali trenerzy, instruktorzy i działacze sportowi (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 5

Inne wymagania: wykształcenie: legitymacja instruktora sportu, staż pracy: 5-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji z klientami

Pracodawca

Nazwa: INTERKADRA Sp. z o.o.

Adres: Wielicka 50, 30-552 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -