MASAŻYSTA/MASAŻYSTKA - LECZNICZY MASAŻ TAJSKI

Genewa
Oferta opublikowana07.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rue Henri-Blanvalet 1, 1207 Genewa, Szwajcaria

Zakres obowiązków: Świadczenie klientom autentycznych tajskich masaży terapeutycznych na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami jakości i doskonałością. • Świadczenie tajskich masaży leczniczych - wykonanie autentycznych masaży tajskich z wykorzystaniem tradycyjnych technik w celu złagodzenia stresu, poprawy krążenia, zwiększenia elastyczności i promowania ogólnego relaksu. • Ocena potrzeb klienta - przed każdą sesją należy ocenić specyficzne potrzeby każdego klienta, aby zaproponować spersonalizowane leczenie. Może to obejmować omówienie problemów zdrowotnych, identyfikację obszarów napięcia i zalecenie odpowiednich technik masażu. • Utrzymanie czystego i bezpiecznego środowiska - odpowiedzialność za utrzymanie nienagannie czystego i bezpiecznego środowiska pracy. • Ciągłe doskonalenie usług i doświadczenia klienta - udział w szkoleniach, naukę nowych technik masażu i przyczynianie się do poprawy ogólnego doświadczenia klienta. • Promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia - edukacja klientów na temat korzyści płynących z masażu tajskiego dla zdrowia i dobrego samopoczucia, np. doradztwo w zakresie ćwiczeń rozciągających w domu, znaczenie relaksu i radzenia sobie ze stresem oraz inne aspekty związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 800

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4000 do 4800 Franków szwajcarskich miesięcznie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 11.02.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Technik fizjoterapii (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, techniczne

Języki: angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny, francuski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Uprawnienia: Kandydat musi posiadać dyplom tajskiego masażu leczniczego wydany przez uznaną instytucję lub posiadać co najmniej 3-5 lat doświadczenia zawodowego w wykonywaniu autentycznego masażu tajskiego. (wymagany staż - lata: 3), Doskonałe umiejętności interpersonalne. Zaangażowanie w doskonałą obsługę klienta. (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Co najmniej 3-5 lat doświadczenia zawodowego w wykonywaniu autentycznego masażu tajskiego. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prestiżowym SPA lub salonie kosmetycznym. Znajomość języka francuskiego lub angielskiego. Znajomość trzeciego języka będzie znaczącym atutem. Pasja do dobrego samopoczucia i wiara w korzyści zdrowotne masażu tajskiego.

Pracodawca

Nazwa: RITUAL MASSAGE SARL

Adres: Rue Henri-Blanvalet 1, 1207 Genewa, Szwajcaria

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: francuski, angielski

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim lub francuskim, list motywacyjny oraz formularz aplikacyjny należy przesłać na adres mailowy pracodawcy: Aplikuj oraz do wiadomości doradcy EURES: Aplikuj W tytule maila proszę wpisać: Szwajcaria – Masażysta/masażystka – leczniczy masaż tajski