Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp tel. 502 - pokaż numer telefonu -
SMS o treści „magazynier ” oddzwonię.

Firma producent domków drewnianych z Krakowa zatrudni:
Magazyniera z doświadczeniem
Praca stacjonarna w Mszanie Dolne na produkcji.
Zadania: przyjęcia dostaw, kontrola jakości materiałów, rozprowadzenie materiału na stanowiska, inwentaryzacja stanów magazynowych.
Wymagania: doświadczenie na stanowisku, znajomość programów magazynowych, znajomość j. angielskiego (aby się dogadać).

Stawka do ustalenia według doświadczenia.

Praca od pn-pt, po 8 godzin dziennie, weekendy są wolne.
Spotkanie i rozmowa z kierownikiem - konieczne.
Zatrudniamy także osoby ze Wschodu. Принимаем на работу украинцев, белорусов.

Więcej info pod nr 502 - pokaż numer telefonu - oddzwonimy.
WhatsApp / sms ”magazynier Mszana”.
Zadzwoń i umów się na spotkanie się z kierownikiem.
Nr wpisu do rejestru 13 471