Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krakowska 54, 32-010 Łuczyce, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Prace magazynowe: pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki. Proste prace produkcyjne- dodatkowe obróbki odlewów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku, trzy zmiany w godzinach 6.00-14.00-22.00-6.00, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: odlewnictwo lub mechanika

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane są uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane wykształcenie techniczne. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Pracodawca

Nazwa: Małgorzata Syrowy Ciśnieniowe Odlewanie Metalu "MR"

Adres: Krakowska 54, 32-010 Łuczyce, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv