MAGAZYNIER - praca stała

Piotrków Trybunalski
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Axxia Sp. z o.o. (nr certyfikatu 12914) dla swojego Klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

ZADANIA:

-przyjmowanie dostaw towaru,

-transport palet na terenie Zakładu,

-obsługa urządzeń magazynowych, w tym wózków wysokiego składowania,

-praca ze skanerem i systemem ERP,

-przygotowywanie zamówień dla Klientów.

WYMAGANIA:

-doświadczenie w pracy na stanowisku,

-uprawnienia UDT,

-znajomość pracy ze skanerem,

-motywacja do pracy,

-odpowiedzialność.
MILE WIDZIANE:
- uprawnienia kat. T

OFERUJEMY:

-umowę o pracę na okres próbny bezpośrednio u Pracodawcy,

-wynagrodzenie zasadnicze,

-pracę stałą,

-pracę na 3 zmiany,

-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AXXIA sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12 b, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez AXXIA."