Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

ERGIS S.A. z siedzibą w Oławie jest liderem w produkcji opakowań przemysłowych (folii stretch i taśm PET). Należy do międzynarodowej Grupy, zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

GRUPA ERGIS obecnie zatrudnia ok. 1000 pracowników tworząc dla nich stabilne miejsca pracy w 5 zakładach produkcyjnych w Polsce i w Niemczech.

Praca w Oławie

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:
- przyjmowanie oraz wydawanie wyrobów, surowców, odpadów i materiałów do magazynów oraz produkcji,
- kontrolowanie prawidłowości załadunków, przyjęć i wydawania materiałów,
- wykonywanie załadunków wyrobów, surowców oraz odpadów zgodnie ze zleceniami,
- utrzymanie porządku w obszarach magazynowych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- uprawnienia na wózki wydane przez UDT,
- doświadczenie w pracy z wykorzystaniem wózka jezdniowego,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- chęć pracy w trybie zmianowym.

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
- stabilne zatrudnienie - praca na podstawie umowy o pracę,
- dofinansowanie do dojazdów do pracy i wypoczynku,
- dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji,
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych oraz Program Poleceń Pracowniczych.
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Ergis-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.