Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podstawie 38, 34-100 Tomice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Czynności związane z obsługą magazynu, transportem towarów, ważeniem, etykietowaniem, pakowaniem, utrzymaniem czystości na terenie zakładu. Praca w ramach umowy zlecenie 3 m-ce z możliwością przedłużenia na umowę o pracę. Praca ok. 40 h tygodniowo, w godz. 6:00-16:00. Godziny pracy do ustalenia. Możliwość pracy w sobotę. Kontakt osobisty 34-100 Tomice, ul. Podstawie 38, telefoniczny 690353163.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 27,70zł/h brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Data zakończenia: 21.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie min. 3 m-ce, umiejętność dobrej organizacji pracy. Mile widziane uprawnienia do jazy wózkiem widłowym. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący.

Pracodawca

Nazwa: Sandra spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Podstawie 38, 34-100 Tomice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie.