Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ceglana 8, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Ogólna znajomość zasad magazynowania, tj. przyjęcia/wydawania towarów do/z magazynu. dbałóść o odpowiednie warunki przechowywania płodów rolnych, w tym zabezpieczenie przed psuciem i kradzieżą. Prowadzenie adekwatnej dokumentacji przy użyciu programów komputerowych, wystawianie dokumentów PZ,WZ oraz faktur odbiorczych. Czynny udiał w szkoleniach oraz inwentaryzacjach doraźnych, ciągłych i zdawczo-odbiorczych.Dbałość i odpowiedzialność materialna za powierzone mienie. Ewidencjonowanie i raportowanie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów. Udział w czynnościach reklamacyjnych dotyczących wad jakościowych lub braków /nadwyżek ilościowych. Znajomość obsługi komputera, w tym programu MS Office, Word, Exel.Mile widziana znajomość programu magazynowego- umiejętność obsługi wagi z oprogramowaniem. W razie potrzeby wykonywanie prostych prac rolniczych przy skupie i magazynowaniu zbóż- zaladunek, rozładunek na i z przyczep, obsługa urządzeń załadunkowych, rozładunkowych i magazynowych. Pobieranie prób i wykonywanie analiz zbóż. Organizowanie i nadzór nad pracą osób zatrudnionych przy skupie i w magazynie. Praca na wysokości pow. 3 m, wymagająca pełnej sprawności fizycznej oraz niejednokrotnie podnoszenia i przenoszenia tudzież przesuwania ciężkich rzeczy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto +premia, praca od pon.-pt, od 07:00 do 15:00 ( Pracodawca nie jest zainteresowany zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością ze względu na specyfikę, charakter pracy i warunki pracy)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 30.11.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa programu EXCEL, Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, rolnicze

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe-branżowe prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: podstawowa znajomość branży rolniczej, mile widziane aktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT, znajomość obsługi komputera, w tym programu MS Office, Word, EXCEL, umiejętność pracy w zespole- komunikatywność i ścisła współpraca z poostałymi komórkami, zaangażowanie, dokładność, uczciwość i odpowiedzialność za powierzone obowiązki i mienie.

Pracodawca

Nazwa: DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ceglana 8, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV kontakt osobisty po uprzednim umówieniu się telefonicznie