LOGOPEDA

Słopnice
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 34-615 Słopnice, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania dla dziecka z zaburzeniami psychicznymi. Praca w wymiarze 2 godziny zegarowe miesięcznie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 0.5

Wynagrodzenie brutto: od 90 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Logopeda

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Logopedia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku logopedia. Ponadto pracodawca wymaga 3 miesięczne doświdczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Pracodawca

Nazwa: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słopnicach

Adres: 34-615 Słopnice, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie,