Lektor języka angielskiego

Pińczów
Oferta opublikowana17.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Let's Talk stale się rozwija i dlatego poszukujemy sympatycznych osób do współpracy, czyli do prowadzenia stacjonarnych zajęć pozalekcyjnych języka angielskiego z dziećmi w wieku szkolnym oraz przedszkolnym w Pińczowie.
Jeśli poniższe zdania opisują Ciebie
lubisz pracę z dziećmi i/lub młodzieżą
dobrze znasz język angielski
jesteś osobą pozytywną i nastawioną na rozwój
traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz zobowiązań
To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!
Dlaczego warto z nami pracować?
W pracy najważniejsze są dla nas: szacunek, współpraca, rozwój i odpowiedzialność. Stawiamy na przemyślany rozwój całego zespołu oraz naszych kursantów. Dbamy o życzliwe relacje pomiędzy pracownikami, dzięki czemu zapewniamy satysfakcjonujące środowisko pracy
Twój zakres obowiązków
prowadzenie zajęć według licencjonowanych metod (m. in. Teddy Eddie);
udział w szkoleniach wdrożeniowych
(finansowanych przez nas)
Jakie mamy wymagania?
dobra znajomość języka angielskiego
stabilność zawodowa (gwarancja dyspozycyjności na cały rok szkolny)
dobry kontakt z dziećmi
ukierunkowanie na rozwój osobisty
mile widziany uśmiech