Operator CNC - Umowa o pracę

Zabrze
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:
• Ustawianie maszyny, dobór narzędzi - na podstawie rysunków i dokumentacji technologicznej – przy współpracy z doświadczoną kadrą
• Uzbrajanie maszyn w narzędzia
• Dobór parametrów skrawania
• Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarkach 2,3 lub 4 osiowych
• Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
• Samodzielna obsługa tokarki karuzelowej pionowej ze sterowaniem SIEMENS
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe, średnie lub średnie techniczne
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Znajomość metod obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających
• Samodzielna umiejętność pracy, zdyscyplinowanie, elastyczność, zaangażowanie i spostrzegawczość
•doświadczenie w firmie produkcyjnej lub praktyka zawodowa na ww. stanowisku.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym – II zmiany
• Zdolności techniczne i manualne.
• Mile widziane uprawnienia na suwnicę kat. IIS.
W razie zainteresowania ofertą zapraszam do podesłania cv .