LEKARZ WETERYNARII

Jönköping
Oferta opublikowana18.12.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Vallgatan 8, 551 82 Jonkoping, Szwecja

Zakres obowiązków: Dzięki nam masz możliwość pracy z kilkoma różnymi gatunkami zwierząt i każdy dzień jest inny. Nasza praca obejmuje zarówno pracę w klinikach ze zwierzętami, jak i pracę „w terenie”, kiedy odwiedzamy naszych klientów w oborach i stajniach, co oznacza, że podczas naszej pracy zajmujemy się także zwierzętami hodowlanymi i końmi. Prowadzenie samochodu jest naturalną częścią pracy i trzeba czuć się podczas niej komfortowo. Naszym celem jest stworzenie miejsca pracy, w którym każdy będzie lubił pracować, a tym samym uzyska odpowiednie warunki, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Pracując z nami, nigdy nie będziesz się nudzić – mamy bardzo stymulującą i różnorodną pracę. Dzięki całodobowej obsłudze jesteśmy przygotowani do pracy w razie potrzeby także w nocy i w weekendy. Harmonogram obejmujący ten element stanowi część zatrudnienia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 100 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne, kierunek: Weterynaria, specjalizacja: Studia min. 5-letnie z prawem do wykonywania zawodu

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Zawody: Pozostali lekarze weterynarii specjaliści

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Jesteśmy otwarci na zatrudnienie lekarzy weterynarii, którzy są świeżo po studiach, a także lekarzy weterynarii z doświadczeniem zawodowym. Aby pracować jako lekarz weterynarii, musisz także posiadać zezwolenie Szwedzkiej Izby Rolnictwa. Pomożemy Ci zdobyć informacje niezbędne do tego procesu. Jeśli jesteś obywatelem kraju UE/EOG lub Szwajcarii, możesz pracować w Szwecji tymczasowo w oparciu o zagraniczne kwalifikacje, co oznacza, że nie musisz ubiegać się o szwedzką licencję weterynaryjną, jeśli zamierzasz tu pracować tylko tymczasowo. Jeśli zamierzasz osiedlić się w Szwecji, musisz ubiegać się o licencję. Istnieje możliwość ubiegania się o tymczasowe świadczenie usług weterynaryjnych oraz licencję znajomość języka szwedzkiego nie jest wymagana, jeżeli jesteś w trakcie nauki języka). Jeśli tak, pomożemy Ci spełnić wymóg prowadzenia dokumentacji medycznej w języku szwedzkim, dopóki sam nie zdobędziesz wiedzy językowej. Wymagamy chęci nauki j. szwedzkiego.Więcej na temat tymczasowego świadczenia usług weterynaryjnych i licencji możesz przeczytać tutaj: https://djur.jordbruksverket.se/swedishboardofagriculture/engelskasidor/animalhealthstaff/veterinaryqualifications/veterinarian/degreeinveterinarymedicinefromauniversityinaneueeacountryorswitzerland.4.374060a7155fd5501a6d015d.html. Kolejnym wymogiem, który należy spełnić, jest posiadanie zatwierdzonego prawa jazdy dla Szwecji.

Pracodawca

Nazwa: Distriktsveterinärerna

Adres: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny