LEKARZ ORTOPEDA

Głogów
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lipowa 21, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: ambulatoryjna opieka specjalistyczna nad osobami przebywającymi w Zakładzie Karnym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: system wynagradzania miesięczny

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: prawo do wykonywania zawodu, zatrudnienie w ramach kontraktu w Ambulatorium z Izbą Chorych Zakładu Karnego w Głogowie

Pracodawca

Nazwa: Zakład Karny w Głogowie

Adres: Lipowa 21, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV