Praca Kreslarz - Konstruktor CAD KONSTRUKCJE BUDOWLANE

Wrocław
Dodano: 30.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 4700 - 7100 zł / miesiąc

Kreslarz - konstruktor cad konstrukcje budowlane

Miejsce pracy: Wrocław
Miejsce pracy: Niemcy

Twój zakres obowiązków:
• Modelowanie w 3D konstrukcji prefabrykowanych
• Wspolpraca w malym zespole
• Tworzenie planów warsztatowych w 2D (plany szalunków i zbrojenia)

Nasze wymagania:
• Ukończone studia na kierunku budownictwo
• Pierwsze doświadczenie zawodowe w konstrukcjach żelbetowych lub prefabrykowanych konstrukcjach żelbetowych
• Znajomość programów CAD
• Umiejętność pracy zarówno zespołowej jak i samodzielnego rozwiązywania problemów
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

To oferujemy:
• Stałe stanowisko pracy
• Indywidualne i kompleksowe szkolenie
• Wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym
• Wsparcie techniczne i możliwości szkoleniowe
• Wsparcie polskojęzycznych kolegów na rozmowie kwalifikacyjnej oraz w początkowym okresie pracy
• Pomoc w relokacji

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Fritz-Schäffer-Straße 1
53113 Bonn
Telefon: 0049 - pokaż numer telefonu - 049 228 92939183
Web: strokol.de

Osoba kontaktowa: Monika Strokol