Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Firma ATB działająca na rynku od 2009r. oferująca usługi związane z pracami budowlanymi, robotami ziemnymi oraz wypożyczaniem sprzętu budowlanego. W związku z rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko: Starszy Kosztorysant Budowalny

Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w branży kubaturowej i wod-kan.

Zakres obowiązków:

- sporządzanie kosztorysów powykonawczych, dodatkowych, waloryzacyjnych
- wyszukiwanie nowych inwestycji, oraz weryfikowanie ich zakresu
- zarządzanie małym zespołem
- sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych
- zbieranie, opracowywanie ofert
- opracowywanie obmiarów na podstawie projektu budowlanego, koncepcji
- analiza dokumentacji projektowej, ofertowej spływającej od Klienta
- weryfikacja dokumentacji przetargowej w zakresie robót budowlanych
- analiza ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych
- praca na programach: Norma Expert, Norma Pro, Pakiet MS Office, AutoCAD

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym
- praktyczna znajomość zasad kosztorysowania, znajomość branży budowlanej
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- biegła obsługa komputera (Pakiet MS Office, AutoCAD, mile widziana znajomość programów do kosztorysowania Norma Expert, Norma Pro)
- umiejętność czytania rysunku technicznego i analiza projektów
- zaangażowanie, samodzielność, terminowość, dokładność, dobra organizacja pracy w zespole

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie.
- przyjazną atmosferę pracy.
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- kartę sportową
- kursy szkolenia zawodowe
- ubezpieczenie grupowe
- paczki świąteczne