KONFEKCJONOWANIE WSKAZANYCH PRODUKTÓW ORAZ POMOCNICZE PRACE PRODUKCYJNE

Rawa Mazowiecka
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Konfekcjonowanie wskazanych produktów, wkładanie elementów plastikowych do półproduktu spożywczego, prace pomocniczne przy produkcji, przepakowywanie, sortowanie towarów, przewóz towarów, drobne prace porządkowe. Wymiar godzin na umowę zlecenie: min. 32 h do 40 h tygodniowo.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 27,70 zł brutto/h. Wymiar godzin na umowę zlecenie: min. 32 h do 40 h tygodniowo. Praca w godzinach: 06:00 -14:00, 14:00 - 22:00.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 05.05.2027

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: 1-go Maja 1A, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV