KIEROWNIK ZESPOŁU PRODUKCJI

Luckau
Oferta opublikowana06.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy

Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy: - zarządzanie techniczne oraz dyscyplinarne; - orientacja strategiczna oraz ciągły rozwój działu oraz procesów; - odpowiedzialność za terminy, jakość oraz koszty; - planowanie kosztów oraz zasobów; - ciągłe doskonalenie pracowników oraz przeprowadzanie szkoleń; - zarządzanie zasobami ludzkimi; - zapewnienie prawidłowego przepływu produkcyjnego; - monitorowanie oraz optymalizowanie poszczególnych etapów produkcji; - bezpośrednia współpraca z kierownictwem; - przygotowanie oceny ryzyka; - przestrzeganie porządku i zasady 5S - opracowane instrukcji pracy dla pracowników; - przeprowadzanie wywiadów z pracownikami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 619 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 07.03.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie jako specjalista ds. produkcji, inżynier produkcji lub inne podobne. Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produkcją. Dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (B2). Umiejętność zarządzania projektami. Znajomość SAP/ERP Advantage. Bardzo dobra znajomość wszystkich programów MS Office. Opowiedzialność, samodzielnosć, dokładność, motywacja.

Pracodawca

Nazwa: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH

Adres: Wolffkran Werk Brandenburg GmbH Pani Jennifer Dillan Frederik-Ipsen-Str. 5 15926 Luckau, Dolne Łużyce Adres e-mail: Aplikuj Strona internetowa pracodawcy: https://www.wolffkran.com/website/en/us EURES

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.