KIEROWNIK PRODUKCJI

Czarna Białostocka
Oferta opublikowana08.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fabryczna 7/14, 16-020 Czarna Białostocka, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Kierowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej prowadzonych działań, dysponowanie mieniem zgodnie z zasadami gospodarności, nadzór nad wszystkimi procesami produkcyjnymi w obrębie zakładu, zapewnienie prawidłowych warunków BHP, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 11 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Technologia Drewna

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagana umiejętność wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

Pracodawca

Nazwa: Dominowood S.A.

Adres: Fabryczna 7/14, 16-020 Czarna Białostocka, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV