KIEROWNIK/INŻYNIER ROBÓT INSTALACYJNO-SANITARNYCH

Nowy Sącz
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Węgierska 119, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zadania: - koordynacja prac instalacyjnych, - wsparcie kierownika robót sanitarnych, - wsparcie działu ofertowania w zakresie sporządzenia kosztorysów i ofert, - bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac, - bezpośrednia współpraca z innymi zespołami realizującymi projekt budowlany, - analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy, - przygotowanie obmiarów do rozliczeń, - sporządzanie i prowadzenie dokumentacji w zakresie powierzonych zadań, - nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera, Microsoft Office, doświadczenie w pracy w zespole, Kosztorysowanie

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: 1. Samodzielność. 2. Operatywność. 3. Dobra organizacja pracy. 4. Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej. W przypadku kierownika budowy niezbędne są uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Pracodawca

Nazwa: ERSBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Węgierska 119, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Sądecki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.