KIEROWNIK DS. PRZYGOTOWANIA I REALIZACJI PROJEKTU

Dublin
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rosemount House, Malahide Rd, Northern Cross, 17 Dublin, Irlandia

Zakres obowiązków: Kompleksowy nadzór nad realizacją projektu budowlanego - działania przed i po przetargu oraz przed zawarciem umowy: zapoznawanie się z dokumentacją przetargową i pomoc w przygotowaniu celów biznesowych projektu. W okresie obowiązywania umowy: pozyskiwanie podwykonawców, uczestnictwo w spotkaniach przed udzieleniem zamówienia, dokumentacja i tworzenie harmonogramów, przygotowywanie wniosków, harmonogramów zmian, pomiarów, rachunków kontrolnych, płatności, raportów wewnętrznych, korespondencji kontraktowej i rozliczenia końcowego. W okresie po zakończeniu umowy: finalizowanie rachunków podwykonawców i przygotowywanie dokumentacji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 39

Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w realizacji projektów, w dokonywaniu badań ilościowych. Doskonała wiedza z zakresu systemów informatycznych, wysoka motywacja do pracy, doskonałe zdolności komunikacyjne, opanowanie i determinacja w dążeniu do celu, zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu, dbałość o szczegóły, chęć podnoszenia kwalifikacji, umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: WALLS CONSTRUCTION LIMITED

Adres: email do kontaktu: Aplikuj Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny