Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szklanych Domów 1, 89-530 Śliwice, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: •Prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego •Przewożenie towaru na terenie całego kraju •Dostarczanie towarów do miejsc oznaczonych w zamówieniach •Dbanie o prawidłowe wypełnianie dokumentów •Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów przed uszkodzeniami •Kontrola stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem oraz w trakcie podróży •Przestrzeganie norm bezpieczeństwa w czasie wykonywania zadań służbowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E, karta kierowcy, Czas pracy kierowców

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: "WUTKOWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Szklanych Domów 1, 89-530 Śliwice, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv