Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łódź Oraz Teren Całej Polski, 93-100 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - kierowanie pojazdem ciężarowym typu Solo - plandeka z windą DMC 18 ton - miejsce pracy: Łódź + teren całej Polski - Pracodawca przewiduje po okresie umowy zlecenia zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

Opis wynagrodzenia: /h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy C

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: - staż pracy: min. 1 rok - prawo jazdy kat. C (KOD 95); KARTA KIEROWCY - znajomość przepisów o czasie pracy kierowcy - dyspozycyjność

Pracodawca

Nazwa: Grot Handel-Usługi Iwona Rutkowska

Adres: Brzozowa 19/22, 93-101 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV