KIEROWCA KAT. C+ E (O)

Ładna
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 33-156 Ładna 32, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kierowca C+ E

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 300 do 400 PLN

Opis wynagrodzenia: rozliczenie dniowe do negocjacji

System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C+E, mile widziane doświadczenie na stanowisku, mile widziany emeryt lub rencista. Praca na terenie kraju wg czasu pracy kierowcy. Wynagrodzenie czasowe ze stawką dzienną od 300 do 400 zł brutto do negocjacji. Możliwość pracy na 1/2 etatu. Kontakt: PPUH "KAMBUD" Stanisław Kamysz, 33-156 Skrzyszów, Ładna 32, wcześniejszy kontakt telefoniczny 602 328 446.

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "KAMBUD" Stanisław Kamysz

Adres: 33-156 Ładna 32, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy