KIEROWCA AUTOBUSU LINIOWEGO

Fürstenwalde/Spree
Oferta opublikowana04.08.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: James-Watt-Str. 4, 15517 Fürstenwalde/Spree, Niemcy

Zakres obowiązków: Prowadzenie autobusu liniowego – komunikacja miejska w systemie zmianowym, obsługa kasy – sprzedaż biletów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 39

Wynagrodzenie brutto: od 2 583 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 07.08.2023

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej jest mile widziane, ale akceptujemy też doświadczenie w dalekobieżnych połączeniach autobusowych lub w jeździe samochodami ciężarowymi - Prawo jazdy kat. D z kodem 95

Pracodawca

Nazwa: Busverkehr Oder-Spree Gmbh

Adres: e-mail: Aplikuj Tel. +49 152-33 30 91 46 Karolina Herodowicz Busverkehr Oder-Spree GmbH James-Watt-Straße 4, 15517 Fürstenwalde(Spree)

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki, polski

Wymagane dokumenty: CV, Dowód osobisty, ważne prawo jazdy kat. D z kodem 95, karta kierowcy