Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jagiellońska 31, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: kierowca autobusu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. D + kwalifikacja wstępna przyśpieszona w zakresie kat. D, D1, D+E, D1+E, niekaralność. Praca na terenie powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego, od pon. do pt., na dwie zmiany, w godz.: 05:00 - 13:00, 13:00 - 23:00. Wynagrodzenie: 5 000 zł brutto. Kontakt: Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób, ul. Jagiellońska 31, 32 - 830 Wojnicz; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 602 159 256.

Pracodawca

Nazwa: Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób

Adres: Jagiellońska 31, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy