KIEROWCA

SANDE I VESTFOLD
Oferta opublikowana05.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: BJØRNSTADVEIEN, 105A SANDE I VESTFOLD, Norwegia

Zakres obowiązków: Przewóz towarów od/do klientów. Kontrola jakości dostaw z działu. Pozytywne reprezentowanie firmy wobec naszych klientów. Utrzymywanie czystości i porządku w pojazdach i miejscach załadunku. Wykonywanie codziennej rutynowej konserwacji pojazdów. Praca wymagająca niekiedy wysiłku fizycznego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 37.5

Wynagrodzenie brutto: od 200 NOK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Data rozpoczęcia: 20.03.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kierowca

Wymagania dodatkowe

Języki: norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy w branży usługowej i na stanowisku kierowcy - co najmniej 2 lata. Umiejętność prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach klimatycznych, łącznie z sezonem zimowym. Umiejętność pracy z systemem nawigacji. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, niezależność, zorganizowanie, niezawodność, precyzja, lojalność, sumienność, wysoka wydajność pracy, elastyczność. Zorientowanie na klienta, pozytywne nastawienie do pracy, wysoka etyka pracy, dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, towarzyskość. Sprawność i dobra kondycja fizyczna. Dobra orientacja w terenie. Prawo jazdy kat. B i umiejętność obsługi pojazdów z manualną skrzynią biegów. Zwiększona intensywność pracy w szczytowych sezonach.

Pracodawca

Nazwa: CC TEKSTILSERVICE AS

Adres: Tel. 85 74 97 235 WUP w Białymstoku, ul. Pogodna 22 15-354 Białystok

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV +referencje