Kelner/Barman - Termy Karkonosze - Staniszów

Staniszów gm. Podgórzyn
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Do nowo otwieranego obiektu Termy Karkonosze poszukujemy Kelenrów oraz Barmanów.

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa Gości w restauracji podczas śniadań oraz a la carte zgodnie z obowiązującymi standardami- wszystkiego nauczymy

Przygotowanie napoi dla gości restauracyjnych zgodnie z przyjętym zamówieniem

Dbanie o czystość w przestrzeni restauracyjnej, barowej, częściach magazynowych oraz zapleczach

Obsługa sprzętu barowego

Dbanie o czystość w przestrzeni barowej, częściach magazynowych oraz zapleczach

Dbanie o powierzony sprzęt i asortyment

Przygotowanie restauracji do otwarcia

Dbanie o wizerunek firmy

Udzielanie informacji na temat oferty obiektu oraz atrakcji w okolicy

Nasze oczekiwania:

Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi

Znajomość języka polskiego oraz angielskiego umożliwiające swobodną komunikację z gościem

Chęci do zdobywania i wykorzystania wiedzy w praktyce

Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Odpowiedzialność, rzetelność oraz punktualność

Dbałość o szczegóły oraz sumienność i zaangażowanie w pracę

Gotowość do podjęcia pracy również w weekendy, święta oraz w godzinach

porannych i wieczornych

Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozytywnego nastawienia, uśmiechu oraz chęci do pracy

Oferujemy:

Umowę zlecenie

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Szkolenia

Możliwość rozwoju oraz awansu

Praca w młodym energicznym zespole

Możliwość wspólnego tworzenia nowego wyjątkowego obiektu