Oferta opublikowana25.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leśna 1, 32-087 Bibice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: - obsługa klienta - dokładanie towaru - przyjmowanie dostaw Praca ul. Leśna 1, 32-087 Bibice oraz ul. Warszawska 6 Iwanowice.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: Możliwość umowy do wyboru Umowa o pracę na okres próbny - 2121 zł Umowa zlecenie - 27,70 zł/h

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.01.2024

Data zakończenia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kasjer handlowy

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: książeczka sanepid, Obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane

Pracodawca

Nazwa: AGNIESZKA KLUCZYŃSKA-ŁACH

Adres: 32-087 Bibice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV lub telefon do pracodawcy