Kasjer-sprzedawca

Zambrów
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA w MARKECIE BUDOWLANYM „MRÓWKA” w Zambrowie
Zadania:
• obsługa kasy fiskalnej,
• aktywna obsługa klientów sklepu – sprzedaż i fachowe doradztwo,
• wykładanie i uzupełnianie towarów,
• dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
• dbanie o prawidłowe oznaczenia towarów i cen,
• współpraca z kierownictwem sklepu,
• przestrzeganie standardów oraz procedur firmy,
• dokładność, dyspozycyjność i rzetelność,
• umiejętność dobrej organizacji pracy
• dbanie o powierzone mienie firmy.
Wymagania:
• chęć podjęcia stałej pracy,
• samodzielność, komunikatywność i pozytywne nastawienie,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• długotrwałe, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• pracę zmianową wg. grafiku w pełnym wymiarze godzin,
• możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,
• wynagrodzenie ustalane w zależności od kwalifikacji, posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania w pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: @ z dopiskiem „KASJER/SPRZEDAWCA”
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.