Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy

Obecnie poszukujemy Kasjera z orzeczeniem o niepełnosprawności w renomowanym Markecie Ogólnospożywczym w Opolu.

Gwarantujemy:
Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych- 5 dni pracy i 2 dni wolnego, bez pracy na zmiany nocne, tylko na rano lub na popołudnie
Atrakcyjne Wynagrodzenie plus premie
Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Opis stanowiska:
Obsługa kasy fiskalnej
profesjonalna, szybka i miła obsługa klientów,

Wymagania:
orzeczenie o niepełnosprawności,
komunikatywność i otwartość na ludzi, dokładność i rzetelność,
zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,

Miejsce : Zawada