INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY IT

Skawina
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

ProPersona. Doradztwo & Rozwój to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku usług doradczych. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17284.

Naszym Klientem jest firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku IT, która świadczy usługi udostępnienia mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej. ️️️Firma posiada własną infrastrukturę w postaci dwóch ośrodków Data Center połączonych własną siecią światłowodową oraz zespół 170 specjalistów.

Obecnie poszukujemy INŻYNIERA WSPARCIA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

OPIS STANOWISKA:
- Udział w procesie standaryzacji rozwiązań IT, oferowanych przez firmę.
- Wsparcie merytoryczne zespołu handlowego w procesie sprzedaży.
- Diagnoza potrzeb Klienta i przygotowanie rozwiązania w oparciu o oferowane usługi.
- Przekładanie potrzeb biznesowych Klienta na rozwiązania techniczne.
- Przygotowanie opisu projektowanych rozwiązań dla zespołu wdrożeń.
- Komunikacja z Klientem, omawianie szczegółów technicznych proponowanego rozwiązania.
- Udział w spotkaniach z Klientem i rozmowach handlowych.
- Podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie produktów i rozwiązań, będących w ofercie firmy.

OCZEKIWANIA:
- Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów NET/SEC/IT.
- Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem sieci.
- Mile widziana wiedza na temat systemów backupu i archiwizacji danych.
- Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących sieci SAN/storage.
- Znajomość podstaw bezpieczeństwa systemów.
- Umiejętność analizowania potrzeb biznesowych oraz tworzenia specyfikacji technicznej rozwiązań.
- Umiejętność interpretacji dokumentów technicznych i specyfikacji.
- Łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy.
- Umiejętność prezentacji rozwiązań.
- Samodzielność i dążenie do rozwiązywania problemów.
- Chęć ciągłego uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania.
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z Klientem.

FIRMA OFERUJE:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
- System premiowy.
- Elastyczne godziny pracy.
- Prywatną opiekę medyczną w LuxMed.
- Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.
- Zespołowe LAN Party.
- Profesjonalną i sympatyczną atmosferę w zespole.
- Możliwości rozwoju – szkolenia krajowe i zagraniczne.
- Dostęp do ciekawych i zaawansowanych technicznie projektów zarówno w Polsce jak i w Europie, które niejednokrotnie będą dużym wyzwaniem zawodowym.

Szczegóły: https://www.propersona.pl/oferty-pracy/presales-engineer/

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie za pomocą poniższego formularza swojego CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy prowadzonych przez ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu na rzecz klientów wskazanej firmy a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanej firmy w związku z realizowanymi przez ProPersona. Doradztwo i rozwój procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”

Informujemy, że Administratorem danych jest ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.