INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Luckau
Oferta opublikowana02.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy

Zakres obowiązków: - Naprawa, konserwacja, przeglądy, budynków, systemów, maszyn i urządzeń na terenie całego zakładu produkcyjnego - Przebudowa, modernizacja i rozbudowa maszyn, wymiana przestarzałych technicznie zespołów, uruchamianie i likwidacja elementów systemu - Predykcyjna identyfikacja słabych punktów w instalacjach elektrycznych kontrole i usuwanie usterek - Aktualizacja dokumentacji zmian i napraw budynków lub systemów (aktualizacja schematów obwodów, oprogramowania danych konserwacyjnych) - Zapewnienie bezpieczeństwa operacyjnego i dostępności systemów oraz rozwiązań w zakresie ulepszeń maszyn i systemów - Sprawdzanie zgodności przepisami bezpieczeństwa - Instruowanie firm zewnętrznych podczas prac na miejscu i wspieranie ich w pracach naprawczych - Określenie wymagań materiałowych - Przeprowadzanie testów VDE (0100; 0701/0702) i UVV oraz zabezpieczanie ich dokumentacji - Przeprowadzanie ogólnych procedur konserwacyjnych (np. prace w ogrodzie, na podwórku), inne zlecone prace (malowanie, sprzątanie) oraz naprawy ręczne (naprawa zamków, wymiana okien itp.)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 592 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 05.02.2024

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Ukończone szkolenie zawodowe na stanowisku inżyniera mechatronika, elektryka, mechanika utrzymania ruchu lub montera zakładowego ze znajomością elektryki - Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku inżyniera utrzymania ruchu lub instalatora systemów w firmie produkcyjnej - Mile widziana znajomość sterowników PLC, hydrauliki i pneumatyki - Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, suwnicami mostowymi, bramowymi, podestami ruchomymi - Podstawowa znajomość MS Office - Umiejętności komunikacyjne i podejmowania decyzji - Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole - Umiejętne rzemiosło - Kwalifikacje, takie jak badania VDE (0100;0701/0702) i badania UVV, prace pod napięciem, technologia konserwacji budynków lub inne certyfikaty w odpowiedniej dziedzinie będą dodatkowym atutem - Prawo jazdy kat. B oraz prawo jazdy na wózki widlowe - mile widziane

Pracodawca

Nazwa: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH

Adres: Wolffkran Werk Brandenburg GmbH Pani Jennifer Dillan Frederik-Ipsen-Str. 5 15926 Luckau, Dolne Łużyce Adres e-mail: Strona internetowa pracodawcy: https://www.wolffkran.com/website/en/us

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty